Asystent Spedytora

Miejsce pracy: Gorzów

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie wsparcie działań Spedytora w procesie realizacji zleceń transportowych
  • Nadzorowanie zleceń, kontakt z klientem, przewoźnikiem
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Pracę w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Wymagania:

  • Znajomość języka jednego języka obcego – warunek konieczny
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Elsen Logistyka sp. z o.o. sp.k. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Na adres mailowy: rekrutacja@elsen-logistics.com
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.