Kariera
Karriere in der Logistik

Podejmij z nami nowe,

ciekawe wyzwania!

Oferujemy różnorodne możliwości rozwoju kariery.

Aktualne oferty pracy

Grupa ELSEN jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma działa z powodzeniem od ponad 150 lat na rynku europejskim. Z firmy transportowej staliśmy się nowoczesnym operatorem logistycznym zatrudniającym ludzi o najwyższych kompetencjach, śmiało spoglądających w przyszłość.

Senior Sales Managera

Poszukujemy Senior Sales Managera - WROCŁAW do dalszego rozwoju zespołu sprzedaży.

Jeśli :

  • Jesteś ekspertem w dziedzinie sprzedaży i przekonywania, prowadzenia projektów do   przodu;
  • Widzisz zadowolenie klienta jako swój największy atut który będzie napędzać biznes do przodu;
  • Jesteś doświadczonym menedżerem sprzedaży z dynamicznego środowiska, (najlepiej  transportowego…..
  • Wnosisz know-how, radość i kreatywny napęd w optymalizacji procesów biznesowych i jesteś otwarty na zmiany.
  • Jesteś graczem zespołowym, ale cenisz sobie samodzielną pracę i posiadanie własnych ram kompetencyjnych
  • Twoje przedsiębiorcze myślenie idzie w parze z silnymi umiejętnościami podejmowania decyzji i zarządzania
  • Jeśli Oprócz znajomości języka angielskiego, posiadasz znajomość języka niemieckiego.
  • W roli Senior Sales Managera będziesz potrzebował dynamicznej pasji do zarządzania projektami, ciesząc się koordynacją, planowaniem i zarządzaniem.

Twój zakres obowiązków :

  • pozyskiwanie nowych klientów w środowisku
  • negocjacje warunków handlowych i podpisywanie umów
  • realizacja celów, nadzór nad ich wykonaniem
  • udział w targach, konferencjach etc.
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników sprzedażowyc

Nasze wymagania :

  • m.in. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku ,
  • doświadczenie w sprzedaży na terenie całego kraju
  • wysokiej kultury i świadomości biznesowej
  • prawa jazdy kat. B
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej
  • wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów

Mile widziane :

  • ugruntowane kontakty biznesowe

To oferujemy :

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty system kafeteryjno-premiowy
  • pracę w systemie hybrydowym
  • bogaty system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • świetną atmosferę pracy
Spedytor

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp lub Wrocław

Twoja praca będzie polegała na:

  • Organizacji międzynarodowego i krajowego transportu drogowego;
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu transportowego;
  • Poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych klientów i możliwości rozwoju obecnych;
  • Budowaniu długofalowych relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy;
  • Prowadzeniu negocjacji handlowych i tworzenie ofert.
  • Rozbudowa bazy przewoźników

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w spedycji i organizacji transportu;
  • Doświadczenia w procesowym podejściu do pracy;
  • Znajomości krajowego i międzynarodowego rynku transportowego;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Analitycznego myślenia, samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji, organizacji czasu pracy, umiejętności planowania i wyznaczania celów;
  • Sumienności, pracowitości, inicjatyw, kreatywności, orientacji na wyniki;
  • Ambicji, potrzeby osiągnięć i chęci rozwoju.
  • Mile widziana - aktywna baza klientów oraz przewoźników

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe;
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego;
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, kompetentnym, zgranym i lubiącym się Zespole
  • Udział w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektów (również budowa i rozwój nowych działów, stanowisk);
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Udział w szkoleniach;
  • Pozytywną energię, uśmiech i optymizm Zespołu oraz Kierownictwa
  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę w Zespole, w biurze, w pracy;
  • Pyszną kawę na co dzień.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sales Manager

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. lub Wrocław

Twoje zadania :

  • Systematyczne poszukiwanie nowych klientów na zidentyfikowanym rynku;
  • Współpraca z obecnymi klientami oraz poszerzenie zakresu usług;
  • Prezentowanie firmy i ofert współpracy u klientów;
  • Ścisła współpraca  z kadrą operacyjną  polskiej i niemieckiej organizacji transportowej;
  • Zapewnienie jakości procesu, jego dalszy rozwój.

Będziesz najlepszym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie w zakresie ekonomii lub logistyki;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);
  • Potrafisz zarządzać projektami, procesami;
  • Łatwo komunikujesz się posiadasz umiejętność pracy w zespole, oraz wysoki poziom inicjatywy;
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Odpowiedzialną, zróżnicowaną pracę;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku